- Inzerce -

Jiná hudba pro kocoura Vavřince

Jistě víte, že spisovatel a publicista Zdeněk K. Slabý, jehož poetické recenze můžete čítat na hisvoice.cz, je – spolu s Dagmar Lhotovou a Věrou Faltovou – i jedním z rodičů legendárních komiksových postaviček kocoura Vavřince a jeho přátel.

416_vavrinec.jpg

A protože Vavřinec slaví padesát, je třeba jej – i Otylku, Spytihněva a Mojmíra – náležitě uctít. Dárkem kocourovi, jeho rodičům i posluchačům bude album Jiná hudba pro kocoura Vavřince. Vyjde u Polí5, objeví se na něm skladby následujících autorů a interpretů (v abecedním pořadí): BBP – podzemní orchestr, Dřevěné pytlí v jutových uhlích, Julo Fujak, Jaroslav Kořán, Michal Kořán, Květy, Limbo, Noch Fanfrnoch, Josef Ostřanský, Ivan Palacký, Pavel Richter, Romanovská / Tichý / Hrubý, Petr Komár Soudek, Tvrdý / Hmyzák / Jindrák, Vrba a Federsel, Miroslav Wanek a Jakub Čermák, Zuby nehty (Marka a Pavla) a přátelé (Kryštof a Fumas).

Mastering si vezme na starost mistr zvuku Ondřej Ježek, grafického zpracování se ujme Michal Kořán. Na podzim se chystá i opulentní křest a nové kompletní vydání Vavřincových příhod. A aby to všechno proběhlo, jak má, byla spuštěna kampaň na Hithitu. Zapojte se, fanoušci jiné hudby dobře vědí, že nikoliv Alkáč, ale Vavřinec je největší kocour.