- Inzerce -

Kam na zajímavé koncerty

Zítra, tedy ve čtvrtek 8. 9., začíná ve vršovickém Cafe v lese další série improvizovaných koncertů Wakushoppu. Na programu bude jednomužný elektronický projekt Mataiotechnia laptop i šakuhači a hlasy) a trio Darrell Jónsson (analogové syntezátory, kalimba), Beseppy (live electronics) a Matěj Kratochvíl (saxofon, fujara). Podrobnosti na wakushoppím blogu.

O dva dny později vude stát zato ocitnout se v Hradci Králové a být svědky dalšího dílu koncertní série Menumusic. Vystoupí brněnští Sly To Speak, slovenský producent JoJo Blue v VJkou AKA 47 a pražská noise superskupina KLaNGundKRaCH Kollektiv. Podrobnosti o širém nebi na stránkách projektu.

Nudí nás předem precizně přípravené playbackové pop písničky proslulých kapel. My chceme vidět do kuchyně a být při tom, když to vzniká. Proto v pátek mezi 21:00 a časným ránem bude probíhat hudebně improvizační blok kapel, projektů a jejich torz,” píše se na stránkách festivalu Fiskulet konajícího se v prosterách tvrze u Orlické přehrady. Pořadatelé zatím sestavují program, ale ideově je to víc než slibné… Kuk.