- Inzerce -

Páteční prozření

“Univerzální klíč”, jakým vnímat a vysvětlovat umění, taková umělecká “teorie všeho” láká kdejakého pomazaného i samozvaného myslitele třeba už jen proto, že při hádkách o smysl grantů je třeba existenci umění obhájit. Web Tajemství hudby je jedním z těch, kteří mají řešení: jde přece o boj dobra a zla a temné stránky jsou ty, které pomocí popových hvězd ovládají mladé mysli posluchače a generují nehorázné zisky. Proč myslíte, že Walt Disney, iluminát 33. stupně, založil svůj Mickey Mouse Club, jehož “kasárnami” prošla i mladičká Britney Spears? 

Anebo “všemi uznávaná, všemi milovaná zpěvačka všech dob, Beyonce. Patří mezi nejlépe placené a nejvíce sledované zpěvačky v hudebním průmyslu. Její jméno zná celý svět. Jde o hudební ikonu, která udává směr a trendy v r’n’b. Sklízí enormní úspěch a slávu kdekoli se objeví. Možná by stalo za zmínku, že její manžel Jay-Z patří rovněž mezi špičku hudebních elit. Řekli bychom, že tahle manželská dvojice jede na plné čáře, přátelé! Proč? Odpověď je jednoduchá: Beyonce se stala přední propagátorkou okultní agendy a její manžel je jeden z těch, kteří tahají za nitky v tomto špinavém odvětví.” (myslí se program manipulace mas Monarch)

A děje se to i u nás! Jedním ze snaživců, kteří by se za trochu úspěchu upsali kdekomu, je Vladimir518: “To, že okultismus můžete najít i v české scéně je více než jasné. Protože i u nás se najdou umělci, kteří touží být slavní a úspěšní. Proto se nemůžete divit tomu, že symboly, které se tak hojně používají v zahraničních klipech se začínají používat i u nás. Podívejte se první na logo značky Bigg Boss, která mluví sama za sebe. Nevidíte tu dokonalou shodu mezi Big Bossem a okultním symbolem pyramidy s vševidoucím okem?”

LRG Urtheone

Douška tvůrců webu: “Chtěli bychom Vás upozornit, že se naprosto neztotožňujeme s názory a filozofií okultních organizací, které ovládají hudební a filmový průmysl. Naším cílem je odhalovat jejich metody podprahové manipulace, vysvětlovat význam symbolů které používají a tím varovat konzumenty, kteří se vystavují tomuto vlivu. Na tomto světě není nic neutrálního. Odehrává se zde boj dobra a zla, pravdy a lži, Boha a satana. Je na každém z nás, abychom hledali pravdu a rozhodli se pro to co je správné.”

Geniální spisek Ulricha Bäumera Chceme jen tvou duši zkrátka našel webového pokračovatele.