- Inzerce -

Podzimní novinky Zeromoonu

LRG matt rogalsky

Matt Rogalsky svým titulem Eliane nenechává na pochybách, že jeho přístup k mikrotonalitě a zvolna se rozvíjejícícm zvukovým dějům je alespoň zčásti inspirován skladatelkou Eliane Radigue. Drony se rozlaďují v závislosti na tom, co “vidí” fotobuňka. Slyšte a stahujte zde.

LRG Cherubim

Yuko Pepe (kytara) a Brett Sroka (trombón, laptop) coby duo Cherubim vyznávají zvuky řádně nahuštěný hluk. Strojů, věcí a inštrumentů křík! Klik!

LRG Pilesar

Fanouškům zombie porna, psycho biddy a pinku hororů je určena nová kolekce projektu Pilesar. Byla nahrána do čtyř stop ve šváby zamořeném bungalovu a má jít o kolekci soundtracků k neexistujícím béčkovým filmům. Aargh!

LRG Music from the Film

Trio Music From the Film na albu Pozdravte hocha, který se právě vrátil z ráje nabízí záznam jedné kapelní zkoušky. “Stupid rock – music for you,” psal kdysi Petr Fiala ve svých memoárech Z nejhoršího jsme uvnitř. Jo!

Kdo by za zmíněná free alba zatoužil přeci jen zaplatit a podpořit spanilou jízdu Zeromoonu, může tak učinit díky možnosti “name your price” na Bandcampu. Několik titulů vydal Zeromoon i na fyzických nosičích, koukněte se i po nich.