- Inzerce -

Sen černého psa

Co se zdá černému psu? Zjistěte v úterý 7. 6. v pražském klubu Final. Zahrají vám k tomu tři projekty: Romano Krzych (fr) je francouzský performer,který zpívá skrz diktafon, takže co zazpívá, zachvíli přemazává, a rozeznívá hlavně jednu věc, na kterou se již pozapomnělo: “zvuk bolí”. Rozeznívá to do všech stran (yes-output), pomocí feedbacků a díky tomu, že existuje hranice snesitelnosti. Vždycky než začne hrát, je docela dlouhou dobu zticha a divně se hýbe a usmívá. Kdo nebyl před týdnem na akcích Květy zla nebo Veřejný zájem v Discentru, může přijít 7. června, tohle úterý do Finalu.

Head in Body nebo Sister Body ho poznali v Paříži, když se Sister ztratila a nestihla půlku vlastního koncertu. Proto zopakují to, co se neuskutečnilo. Striktně osamělý projekt rozšířený na duo, jehož jediné EP Not So Empty zachytilo jednu bolest, která tím jak se vzdaluje, se čím dál tím zvětšuje. Frankie’s Sad… taky se hýbe, ale bez úsměvu. 

Speciálním hostem večera budou domácí Lovci Lebek, jejichž koncert u příležitosti vydání kazety “V koutě dvorku” (na labelu Ascarid) proběhl nedávno ve vlhkem a špínou nasáklém sklepení nedaleko Malostranského náměstí. Speciálním artiklem večera bude nová kniha Elsy Aids v edici Styku.