- Inzerce -

Videa na víkend

Něco málo z dějin elektronické hudby, něco z dějin vesmíru, jízda vlakem a včela na závěr.. To všechno vás čeká, pokud se rozhodnete zabít čas s naší selekcí rozhýbaných a ozvučených obrázků. A také jedna pozvánka do kina.

V pondělí 10. 2. se v kině Světozor koná projekce filmu Elektro Moskva v režii Eleny Tichonovy, a Dominika Spritzendorfera prořezávající se historií od těreminu po současnost. Zde ochutnávka.A trocha hyponózy pro milovníky vláčků (a techna)Stručná historie samplinguA megamix z filmů Quentina TarantinaA abychom jen netančili, tak něco vzdělávacího:

Suzanne Ciani vysvětluje kamarádce, jak funguje elektronická hudba.Maryane Amacher také vysvětluje, navíc se skvělým účesem.A Karlheinz Stockhausen vysvětluje úplně všechno, pokud se prokoukáte všemi přednáškamiA protože od Stockhausena není daleko do vesmíru, jako doplňkové vzdělávání se podívejte na dokument o zvucích ve vesmíru.Co se stane, když v místnosti rozhodíte 43 malých motorků a 31 kilo balícího papíru.Chcete si na kole připadat jako na koni? Tak takto na to:A na závěr něco k tichému sledování