- Inzerce -

Wakushoppu modulární i regulérní

Že první úterý v měsíci patří Wakushoppu, není třeba připomínat – free koncerty improvizátorů, noiserů, multimediálních kumštýřů a různých jiných „jiných“ hudebníků se ve vršovickém Cafe v lese konají již od jara 2011.

Předtím, než to 2. června V lese rozbalí Mataiotechnia a trio Hrubý-Závodný-Kořán, se ale v Komunikačním prostoru Školská 28 odehraje v sobotu 30. května první Modular Meeting – setkání majitelů a příznivců modulárních synťáků. Jde o celodenní akci, na níž se kromě Wakushoppu podílí Handa Gote a Školská 28, na programu, který začíná již v 11 dopoledne, je vyměňování zkušeností, nahrávek i modulů, ukázky přístrojů a konečně koncert Modular CZ. Přesný rozvrh a informace o tom, jak se registrovat, co je dobré vzít s sebou a co je na místě naopak k dispozici, naleznete zde. A ještě FB event.  

 

modular_meeting.jpg

 

A v to úterý 2. června se v Cafe v lese představí trio improvizátorů pohybujících se na nejistém pomezí jazzu, ambientu a dalších, hůře specifikovatelných oblastí. Dechaře Michala HrubéhoZdeňka Závodného svými perkusemi doplní Snivec Jaroslav Kořán.   Jan Burian z Kyklos Galaktikos se svým sólovým projektem Mataiotechnia na Wakushoppu již vystoupil. Když před cca měsícem vystoupil na Stimul Nights coby předskokan Rashada Beckera, rozhodli jsme se, že ho zkrátka musíme mít znovu – je čím dál víc o co stát.  

Začátek tradičně ve 20:00, vstup tradičně zdarma – a pozor! Letos se Wakushoppu uskuteční i v červenci!